اولین مجله تخصصی تجهیزات موسیقی

Axe-Fx III قدرتمندترین پردازنده افکت ساخته شده تاکنون است

Axe-Fx III قدرتمندترین پردازنده افکت ساخته شده تاکنون است. بیش از 2200 مدل کابینت، تنها نقطه‌ی شروع است!

از زمانی که Axe-Fx اولیه در سال 2006 عرضه شد، پری‌امپ‌های گیتار دارای افکت و شبیه‌سازی امپ محصول Fractal Audio System مورد تحسین و استفاده نوازنده‌های محترمی همچون استیو وای، جان پتروچی، جف لومیس و میشا منصور (از گروه Periphery) بوده است. اکنون Fractal در فیسبوک Axe-Fx III را به دنیایی معرفی کرده است که از NAMM 2018 به هیجان آمده است.

اگر بتوان ادعای Fractal را باور کرد (که تا کنون هرگز به ما دروغ نگفته است):

«اگر چیزی را در خیال دارید، Axe-Fx III از پس آن بر می‌آید»

کابینت‌های اسپیکر؟ فقط چند تا دونه

از کابینت‌های اسپیکر موجود در این دستگاه شروع کنیم. Axe-FX III بیش از 2200 کابینت در اختیار شما قرار می‌دهد که شامل تمام مدل‌های موجود در Axe-Fx II در یک legacy bank و impulse responseهایی از تولیدکنندگان و هنرمندانی از جمله Fractal Audio، AustinBuddy، Celestion، ML Sound Lab، Ownhammer، جان پتروچی، کریس ترِینور و جیمز سانتیاگو، Valhalla، York Audio، Dr. Bonkers و… می‌باشد.
علاوه بر این، 2048 جای خالی برای IRهای دیگر یا «کابینت» خود کاربر وجود دارد و خود دستگاه قابلیتی برای ثبت و ذخیره صدای کابینت‌های شما دارد.

پیشنهاد اکتاو  آشنایی با انواع میکروفون و بررسی آنها

این دستگاه قدرتمند است

این دستگاه بسیار قدرتمند است. دو پردازنده سیگنال دیجیتال DSP 0/1 گیگاهرتز floating-point “Keystone” موتور صوتی اصلی را تشکیل می‌دهند. این پردازنده‌ها، قوی‌ترین DSPهای موجود هستند و دو برابر DSPهای به کار رفته در Axe-FX II که خود نیز قدرتمند بودند، قوی است.
در نهایت، این یعنی دست شما تقریباً به طور کامل در استفاده از شبکه مسیر سیگنال تازه که شش ردیف و 14 ستون دارد باز است. این یعنی شما می‌توانید 6 افکت موازی داشته باشید و چهار زنجیره افکت جداگانه و مستقل به طور همزمان بسازید.


در این لحظه از تاریخ عرضه یا قیمت این محصول خبر نداریم، اما اکنون قیمت Axe-FX II، 1799 دلار است پس شاید بتوانید حدس بزنید که می‌توان انتظار چه قیمتی برای Axe-FX III داشت. به محض اینکه اطلاعات قطعی در مورد Axe-FX III دریافت کردیم، به شما اطلاع خواهیم داد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + چهارده =

  • خانه
  • بررسی
  • Axe-Fx III قدرتمندترین پردازنده افکت ساخته شده تاکنون است