اولین مجله تخصصی تجهیزات موسیقی

راه‌اندازی واحد موسیقی کودکان بی‌سرپرست

وبسایت دونِیت یک پلتفرم کراودفاندینگ ایرانی است که در حال حاضر بر روی تامین سرمایه پروژه‌هایی که تاثیرات اجتماعی دارند، تمرکز کرده است. کراودفاندینگ را می توان معادل گلریزان سنتی در ایران دانست. در این پروژه سه گروه مشارکت دارند: آموزش موسیقی کودکان

صاحب ایده که شروع کننده ی پروژه است.
افراد یا گروه هایی که ایده را حمایت می کنند.
سامانه (پلتفرم) ای که این دو گروه را برای اجرای پروژه گرد هم جمع می کند.

 

راه‌اندازی واحد موسیقی کودکان بی‌سرپرست

همانطور که در مقاله ” تاثیر یادگیری موسیقی بر عملکرد ذهن کودکان ” خواندیم، موسیقی علاوه بر بحث شادی و شکوفایی استعداد، در رشد ذهنی کودکان تاثیر بسیاری دارد. حال بنیاد نیکوکاری و فرهنگی سیدالشهدا (ع) با کمک بانک تجارت و سایت دونِیت در نظر دارد تا با مشارکت خیرین، واحد موسیقی کودکان بی‌سرپرست را راه‌اندازی کند.

از آنجایی که سلامت ذهنی و روانی کودکان امروز، تضمین سلامت فکری آینده جامعه ماست، با مشارکت در چنین طرح‌هایی می‌توان بنیان فکری نسل‌های بعدی را تحت تاثیر مثبت قرار داد. شاید امروز، راه‌اندازی واحد موسیقی برای کودکان بی‌سرپرست با محدودیت همراه باشد و شاید حتی نگاه سردی به آن شود، اما تنها فقط با حمایت خود ماست که می‌توان تغییری ایجاد کرد، در غیر اینصورت معجزه‌ رخ نخواهد داد. در هر حال کودکان بی‌سرپرست هم بخشی از جامعه فردای ما هستند و نباید آنها را جدایی از فرزندان خودمان در نظر بگیریم و فراموش کنیم.

 

پیشنهاد اکتاو  تاثیر یادگیری موسیقی بر عملکرد ذهن کودکان

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر وارد شوید:

راه اندازی واحد موسیقی کودکان بی سرپرست

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + نوزده =

  • خانه
  • اخبار
  • راه‌اندازی واحد موسیقی کودکان بی‌سرپرست