اولین مجله تخصصی تجهیزات موسیقی

NAMM 2018: شایعات خبر از یک محصول جدید KORG را می‌دهند

بازار شایعات داغ است، همه هواداران Korg، پادکست ماهانه‌ی آن‌ها، یعنی Korg microKAST را شنیده‌اند. اگر با این پادکست آشنا نیستید، در microKAST چند نفر درباره محصولات Korg و به طور کلی درباره فناوری گپ می‌زنند. با اینکه این پادکست رسمی نیست، اما دست اندرکاران آن برای Korg انگلستان کار می‌کنند.

همانطور که در گزارش Synth Anatomy آمده است، منابع معتبر هستند و اخیراً این پادکست، خبر iWavestation برای iOS را لو داده است. در آخرین قسمت این پادکست، به طور دقیق‌تر در 07:45، صحبت از نام یک محصول تازه است. برای جزئیات کامل، پادکست را گوش دهید اما چیزی که مشخص شده این است که ممکن است در نام محصول عدد باشد یا نباشد. درست است، چیز زیادی لو نرفته است اما بازار شایعات را داغ کرده است!


پس باید چه انتظاری از Korg در نمایشگاه امسال NAMM داشته باشیم؟ آنطور که تجربه نشان داده است، می‌توانیم منتظر چندین محصول باشیم.
مدتی است که شاهد عرضه مجدد محصولات قدیمی نبوده‌ایم و سینتی‌سایزرهای قدیمی بسیاری وجود دارند که همه دوست دارند مجدداً آن‌ها را ببینند. آخرین محصول اضافه شده از Mono/Poly به دنیای iOS همچنین Polysix بسیار خوشامد خواهد بود.
شاید محصولی تازه به خانواده logue اضافه خواهد شد؟ همانطور که پادکست اشاره می‌کند، گروه مشغول کار روی اسم آن است پس شاید شاهد یک پلی‌سینت 6 آوایی با کلیدهای بزرگ با نام Megalogue باشیم؟
نمی‌توانیم بدون صحبت درباره Volcas، درباره محصولات بالقوه Korg صحبت کنیم. اکنون که تاتسویا تاکاهاشی (Tatsuya ‘Tats’ Takahashi) از Korg رفته است، همه به این فکر می‌کنند که چه میراثی از خود باقی گذاشته است. امیدوار هستیم که تاثیر او بر این شرکت ژاپنی، بلند مدت باشد.

حتماً به اکتاو مگ سر بزنید تا ببینید Korg چه محصولاتی در NAMM 2018 معرفی خواهد کرد و همچنین از اخبار و شایعات پیش از این نمایشگاه مطلع شوید.

پیشنهاد اکتاو  برند Focal مانیتورهای Shape Twin و دو سِت جدید هدفون را معرفی کرد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =