اولین مجله تخصصی تجهیزات موسیقی

NAMM 2018: معرفی 54 گیتار جدید توسط Ibanez

نمایشگاه نم برای کسانی که صنعت موسیقی را به صورت حرفه ای و به عنوان یک شغل دنبال می کنند بسیار به نمایشگاه Ces در عرصه تکنولوژی شباهت دارد. چون اتفاقات در این نمایشگاه در زندگی حرفه‌ای آن ها دیر یا زود تاثیر خواهد گذاشت. هر سال شرکت‌های بزرگ با رونمایی از محصولات جدید، مخاطبان خود را شگفت زده می کنند. با شروع سال جدید همه مخاطبان منتظر محصولات تازه شرکت های عضو انجمن نم هستند.

کمپانی بزرگ Ibanez (آیبنز) همواره از پیشگامان نوآوری در صنعت تولید تجهیزات موسیقی بوده و هر سال ابداعاتی جدید و فراتر از حد تصور مخاطبان خود ارائه می کند. سال گذشته با رونمایی از بیسی که نیمی از دسته آن از چوب افرا و نیمی دیگر از چوب سرخدار تشکیل شده بود باعث  شگفتی جامعه موسیقی شده بود. 

امسال نیز Ibanez در طراحی‌های جدید خود ، پا را فراتر از انتظار گذاشته و با معرفی بیش از 50 گیتار جدید ، دریایی از تنوع را در اختیار علاقه مندان قرار داده است . این که چگونه این طراحان این شرکت ژاپنی در عرض یک سال 54 مدل جدید تنها برای گیتار طراحی کرده‌اند هیچ توجیح خاصی نمی‌شود پیدا کرد و فقط توانایی ما ، تحسین کردن این تیم قدرتمند است.

تعداد زیادی از سازهای جدید معرفی شده از مدل های پرستیژ و پرمیوم سری محبوب Az  بوده  ، که دارای طراحی و ساخت بسار ظریفی هستند.  همچنین بعد از یک دوری طولانی، بازگشت دوباره‌ی مدل جدید RG – 550  خبری خوشحال کننده برای طرفداران پر و پا قرص Ibanez بود. مدل‌های جدیدی نیز که از نظر شکل و اندازه دارای تنوع بیشتری هستند به همراه سازهای 7 و 8 سیم جدید ، و در نهایت تعداد زیادی از سازهای اختصاصی ( Singnature ) نوازنده‌های معروف که امسال در خط تولید قرار می‌گیرند، همه بخشی از نوآوری های همیشگی Ibanez هستند که هیچوقت طرفداران خود را ناامید نمی‌کند.

تعداد گیتارهای جدید Ibanez برای سال 2018 که در نم نمایش داده شده 54 می باشد که تصاویر و مشخصات کامل آنها را برای شما قرار می‌دهیم ، همچنین در طی هفته‌های آتی با ما در اکتاو مگ همراه باشید تا با نقد‌های تخصصی  و بررسی قیمت ساز های جدید Ibanez و همچنین  بازار فروش در جریان جدید‌ترین اخبار قرار دهیم.

Ibanez AZ2402

 

Ibanez AZ2204F

Ibanez AZ242F

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 11 =