اولین مجله تخصصی تجهیزات موسیقی

PRS گیتارهای جدید سری SE را معرفی کرد

PRS که از به روزرسانی تقریباً تمام مدل‌های سری SE در سال 2017 راضی نشده است، دوباره آن‌ها را برای سال 2018 مورد بازنگری قرار داده است، علاوه بر این گیتارهای تازه‌ای را معرفی کرده و فرمول کنونی گیتارهای خود را هم کمی تغییر داده است.
جالب توجه‌ترین محصول، گیتار چند رنگ SE Standard 24 است اما گیتار هفت سیم SE SVN نیز مانند گیتار سیگنچر کریس رابرتسون از گروه Black Stone Cherry و همچنین Exotic Veneered Custom 24 که به طور محدود در اروپا عرضه شده‌اند، هواداران بسیاری یافته است. این محصولات در دسامبر عرضه خواهند شد. در ادامه نگاه دقیق‌تری به هر مدل می‌اندازیم و برای اطلاعات بیشتر به وبسایت PRS Guitars مراجعه نمایید.

PRS SE Standard 24 Multi-Foil ( قیمت: 879 پوند)

 PRS گیتار

اطلاعیه رسمی: PRS SE Standard 24 Multi-Foil (که قدیم Multi-Metal نام داشت) بر اساس رنگی طراحی شده است که PRS اواخر دهه 1980 عرضه کرده بود و با اینکه ممکن است ادای احترامی به گذشته باشد، اما با این وجود پس از گذشت چند دهه، همچنان حس تازه و مدرن دارد.
این رنگ‌آمیزی با چند لایه رنگ زدن گیتار با روشی خاص به دست می‌آید و چند دهه است که توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.
SE Standard 24 Multi-Foil دارای دو پیکاپ هامباکر 85/15 “S” و سویچ سه حالته با کنترل تن دارای push/pull است و صدایی به جذابیتی ظاهر خود دارد.


PRS SE SVN ( قیمت: 879 پوند)

 PRS گیتار

اطلاعیه رسمی: SE SVN ظاهر کلاسیک PRS، خوشدستی و قابل اطمینان بودن همیشگی PRS را عرضه می‌کند.
دسته پهن و با ضخامت کم از چوب افرا و طول ارتعاش 5/26 اینچی سیم، باعث می‌شود تا نوازندگی با SE SVN اعتیادآور شود و پیکاپ‌های 85/15 “S” که برای هفت سیم بهینه شده است، صدایی حجیم و مدرن با فرکانس‌های پایین قوی و فرکانس‌های بالای میانی و بالای شفاف و موسیقایی ارائه می‌دهند.
علاوه بر این‌ها، coil-tap برای پیکاپ‌ها و تریمولوی ثبت شده PRS، از SE SVN یک ساز حرفه‌ای با انعطاف‌پذیری فوق‌العاده ساخته است.


PRS SE Chris Robertson (قیمت: 849 پوند)

 PRS گیتار

اطلاعیه رسمی: هنگامی که کریس رابرتسون با گروه هارد راک Black Stone Cherry به اجرای زنده می‌پردازد، متکی به سازهای سری SE است.
SE Chris Robertson یک گیتار دارای یک بریدگی در کنار دسته با چوب ماهون در پشت بدنه و چوب افرا بر روی بدنه به همراه روکش افرای نقش‌دار است که دارای 22 فرت، دسته از جنس ماهون با طول ارتعاش سیم 5/24 اینچی و فرتبورد از جنس چوب بلسان است.
یک پیکاپ Soapbar در سمت دسته و یک پیکاپ هامباکر 57/08 “S” در کنار خرک قرار دارد و این گیتار صدایی کلاسیک و متناسب با تقاضای صاحب آن دارد.
سویچ پیکاپ سه حالته و کنترل ولوم و تن برای هر پیکاپ، دست نوازنده را برای دست یافتن به صداهای مختلف باز می‌گذارد.


SE Standard 24 (قیمت: 545 پوند)

 PRS گیتار

اطلاعیه رسمی: مدل‌های SE Standard از PRS، با قیمت کم خود، خصوصیات چشمگیری ارائه می‌دهند، از جمله سیستم سویچ منعطف به همراه coil tap و فرتبوردی از جنس چوب بلسان.
گیتارهای PRS SE Standard سال 2018، دارای پیکاپ‌های 85/15 “S”، خط سفید در کنار فرتبورد و لوگوی سیگنچر PRS SE روی سر دسته هستند.

 PRS گیتار
SE 245 Standard ( قیمت: 545 پوند)

سری SE از سال 2001 با هدف ارائه ساز با کیفیت به تمام نوازندگان آغاز شد. این گیتارهای تازه قصد دارند تا با قیمت کمتر از همیشه، به این هدف برسانند.

 PRS گیتار
SE Santana Standard (قیمت: 545 پوند)

SE Custom 24 Zebrawood (قیمت: 849 پوند)

 PRS گیتار

اطلاعیه رسمی: PRS SE Custom 24 جوهره سازهای SE است و طراحی شده است تا بازتابی وفادارانه از مدل PRS اولیه باشد. در سال 2018، PRS دو روکش تازه اضافه کرده است: افرای خط‌دار و چوب زبرا.
هر دو روکش تازه به رنگ آفتاب‌سوخته وینتج هستند و ظاهری تازه اما کلاسیک به سازهای خوش‌دست، قابل اطمینان و خوش صدای PRS می‌بخشند.

 PRS گیتار
SE Custom 24 Spalted Maple (قیمت: 849 پوند)

SE Custom 24 Lefty مدل تازه‌ای در مجموعه SE برای نوازندگان چپ دست سراسر جهان است.
این محصولات تازه برای SE Custom 24، مشخصات همیشگی SE Custom 24 را دارند: روی بدنه از جنس افرا، پشت بدنه از جنس ماهون، دسته پهن و با ضخامت کم از جنس افرا، 24 فرت، طول ارتعاش سیم 25 اینچی، تریمولوی ثبت شده PRS، دو پیکاپ 85/15 “S” به همراه سویچ پیکاپ سه حالته و کنترل تن push/pull برای coil tapping.

 PRS گیتار
SE Custom 24 Lefty (قیمت: 879 پوند)
پیشنهاد اکتاو  NAMM 2018: توسین عباسی شرکت گیتار خود را معرفی می‌کند
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =