n 0 مجموعه - تومان

تخفیف‌های ویژه با استفاده از اکتاو بُن

Home راهنمای خریدتخفیف‌های ویژه با استفاده از اکتاو بُن
octavebon

تخفیف‌های ویژه با استفاده از اکتاو بُن

بدون دیدگاه

در راستای حمایت از هنرجویان و نوازندگان در جهت تسهیل خرید و افزایش خدمات اکتاو ، تصمیم به راه اندازی اکتاو بن گرفتیم. چه از مشتریان پر و پا قرص اکتاو باشید و چه تنها گاهی به تهیه مجموعه‌های آموزشی میپردازید، میتوانید با استفاده از شرایط ارائه شده در این سیستم، از تخفیف‌های ارائه شده استفاده کنید. هدف اکتاو ارائه قیمت مناسب برای هنرجویان و نوازندگان است که در این جهت با راه‌اندازی اکتاو بن سعی کردیم در این مسیر حتی یک قدم به جلوتر رفته و امکان خرید با قیمت پایین‌تر برای هنرجویان را فراهم کنیم.

اکتاو بن چیست؟
اکتاو بن، یک بن الکترونیکی است که هنرجویان و نوازندگان میتوانند از آن برای دریافت تخفیف در خرید مجموعه‌های آموزش موسیقی استفاده کنند.

شرایط دریافت اکتاو بن:

  • با عضویت در سایت اکتاو 10 اکتاو بن به شما هدیه داده می‌شود.
  • به ازای ارسال هر کامنت در سایت اکتاو، 1 اکتاو بن به شما هدیه داده می‌شود.
  • با اشتراک گذاری پوستر اکتاو در صفحه اینستاگرام خود، 5 اکتاو بن به شما هدیه داده می‌شود (برای اینکار پوستر را با هشتگ #Octaves_ir اشتراک بگذارید و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید)
  • در صفحه هر مجموعه به میزان قیمت آن، مقدار اکتاو بن مشخص شده است که با خرید آن مجموعه، به حساب شما تعلق میگیرد.

همچنین لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

  • میزان دریافت امتیاز اکتاو بن برای هر مجموعه متفاوت بوده و از قبل در صفحه هر مجموعه درج شده است.
  • اکتاو بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.
  • اگر در خریدهای قبلی امتیاز کتاو بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید مجموعه‌های بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از اکتاو بن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود.

آیا امکان انتقال اکتاو بن به کاربر دیگری وجود دارد؟
در حال حاضر امکان انتقال اکتاو بن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای اکتاو بن خود سودمند سازید.

آیا می‌‏توان از اکتاو بن دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟
همان طور که گفته شد، اکتاو بن طرحی تشویقی برای تسهیل تهیه مجموعه‌های آموزشی است، به این صورت که با دریافت اکتاو بن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار اکتاو بن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

برای خرید هر مجموعه، از چه تعداد اکتاو بن می‌توان استفاده کرد؟
مقدار قابل استفاده اکتاو بن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست. توجه داشته باشید که مجموعه‌های عرضه شده در طرح پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

آیا می‌توان در ازای اکتاو بن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟
اکتاو بن برای استفاده در سایت اکتاو طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف اکتاو، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، اکتاو بن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

آیا اکتاو بن دریافتی خرید جدید به اکتاو بن‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟
بله. با انجام هر خرید، مقداری اکتاو بن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن بن‏‌ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که هر میزان اعمال اکتاو بن با توجه به قیمت مجموعه‌ها و مبلغ نهایی سبد خرید شما متفاوت خواهد بود. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از اکتاو بن‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از اکتاو دریافت کنید. همچنین، از آنجا که پیشنهاد شگفت انگیز یک طرح تشویقی و پروموشن است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، اکتاو بن تعلق نمی‌گیرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *