n 0 مجموعه - تومان

یادگیری نت‌های دسته گیتار در شش هفته ( دوبله فارسی )

خانهجشنوارهیادگیری نت‌های دسته گیتار در شش هفته ( دوبله فارسی )

یادگیری نت‌های دسته گیتار در شش هفته ( دوبله فارسی )

45,000 تومان

اولین قدم در یادگیری و شناخت هر زبانی، یادگیری الفبای آن زبان است. در موسیقی، الفبا را به شکل نُت‌ها می‌شناسیم.
در ساز گیتار، اکثر هنرجویان و نوازندگان خیلی خود را درگیر یادگیری نت‌های فرتبرد (روی دسته) نمی‌کنند، از آن واهمه دارند و سعی می‌کنند این یادگیری را به تعویق بیاندازند؛ از آنجایی که ساز گیتار “الگو” محور می‌باشد، با یادگیری چندین فرم محدود آکورد و گام و با “حفظ” آنها سعی می‌کنند این ضعف را بپوشانند.

حال آنکه بدون دانستن نت‌های روی دسته، نوازنده هیچ‌گاه نمیتواند درک درستی از آنچه که در حال جریان است داشته باشد. اینکه در این گام یا در این آکورد چه اتفاقی دارد میافتد، چه فواصلی در حال نواخته شدن است یا به چه علت چنین احساسی ایجاد می‌شود.
موضوع شناخت و یادگیری نت‌ها بر روی دسته گیتار، یادگیری نسبت فواصل متفاوت و پیدا کردن سریع فواصل مختلف نسبت به یک نُت خاص، از اهمیت بسیار بسیار ویژه‌ای برخوردار است.

مهم نیست که نوازنده مبتدی باشید یا حرفه‌ای، این مبحث جز مباحث پایه و اساسی یادگیری ساز (گیتار) است. به دلیل اهمیت بالای این موضوع، بر آن شدیم که شروع مسیر دوبله‌ی متد‌های مدرن آموزشی را با چنین مجموعه‌ی مهمی آغاز کنیم.

در این مجموعه، در طی شش هفته، شما قدم به قدم با کمک الگوها، ترفندها و نگرش‌های ساده، میتوانید تمام نت‌های دسته را فرا بگیرید. این الگوها به شما کمک خواهند کرد تا براحتی بتوانید تمام نت‌های دسته گیتار را شناسایی کنید. این مهم قدرت تحلیل شما در قطعات، گام‌ها و مدها و شناخت آکوردها و آرپژیوها را افزایش می‌دهد. درس اول برای هر نوازنده‌ای شناخت سازش می‌باشد. بدون دانستن نت‌ها بر روی دسته گیتار به مانند این می‌ماند که با چشمان بسته بخواهید راه خود را در هزارتویی پیدا کنید.

همچنین در این مجموعه، شما درک بهتری نسبت فواصل مختلف به یک نت پیدا می‌کنید و میتوانید در زمان کوتاهی تمام فواصل مورد نیازتان در هنگام بداهه‌نوازی/جمله سازی را پیدا کنید.

درس اول این مجموعه با دوبله اختصاصی از تیم اکتاو را می‌توانید به رایگان از طریق لینک زیر دانلود کنید:

 


دانلود جلسه اول | DOWNLOAD
پســـورد: octaves.ir

 

سبک ها :
تمرکز آموزشی :
دیدن علاقه مندی ها
آموزش گیتار الکتریک آموزش تکنیک
سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش آکوردهای گیتار
سبک ها :
تمرکز آموزشی :

20 Epic Metal Licks

25,000 تومان

دیدگاهها

  1. arman

    سلام وقت بخیر لینک قسمت اول خرابه لطفا درستش کنید.مرسی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *