n 0 مجموعه - تومان

1-2 Learn Bass For BeginnerS

خانهجشنواره1-2 Learn Bass For BeginnerS
سبک :
 • ، ، ،
 • سطح :
 • تمرکز آموزشی :

  1-2 Learn Bass For BeginnerS

  35,000 تومان

  یادگیری بیس برای تازه کارها 

  اگر بخواهیم اصولی‌ترین و متنوع ترین مدرسین بیس را نام ببریم بدون شک استو هم بهترین سابقه و عملکرد را داشته است. در طی بیش از 25 سال از تدریس ساز بیس او چندین دوره آموزشی متفاوت را با کمپانیهای مختلف تولید کرده است اما با اطمینان میتوان دوره های آموزشی او برای کمپانی تروفایر را حرفه‌ای ترین دوره او دانست. استو با تهیه بیش از 13 دوره آموزشی مختلف از مقدماتی تا حرفه ای ( تمام این دوره ها در سایت اکتاو موجو است ) به خوبی مسیری را چیده تا یک نوازنده بتواند از صفر مطلق به نوازنده ای حرفه ای تبدیل بشود. و هر جایی که نیاز به بازنگری داشته او مسیری جدید تایین کرده است.

  دوره بیس برای تازه کارها مجموعه ای جدید از استو هم است که در تابستان 2018 عرضه شده و به خوبی برای کسانی که هیچ آشنایی با این ساز ندارند مسیری را چیده که بتوانند این ساز را یاد بگیرند و بدون نیاز به کلاس های فیزیکی مهارت های ان را بیاموزند. و به نوعی ضعف های مجموعه های کلی استو هم که دوره مقدماتی سطح پایین نداشته اند را بر طرف کرده و تمام مسایل مقدماتی از جمله دست گرفتن ساز ، خرید آن و … را توضیح داده است.

  اگر هیچ شناختی با ساز بیس ندارید و میخواهید در مسیری مهندسی شده و حرفه ای شروع به یادگیری کنید پیشنهاد میشود که حتما از دوره های استو هم استفاده کنید ( برای شروع این دوره اولین دوره است )

  این دوره در واقع دو دوره آموزشی است که دوره اول به صورت رایگان قرار گرفته است.

  تمرکز آموزشی :
  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :
  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :

  توضیحات

  یاد

  دیدگاهها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “1-2 Learn Bass For BeginnerS”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *