n 0 مجموعه - تومان

50 Bass Grooves You MUST Know

خانهبیس‌50 Bass Grooves You MUST Know

50 Bass Grooves You MUST Know

30,000 تومان

پنجاه Groove مهمی که برای نوازندگی باید بدانید..

استاد Groove کردن دیوید سانتوس اینجاست که به شما  50 Groove مناسب که در سبک های پاپ ، راک ، فیوژن به کار می رود را بیاموزد .  گروو هایی که هر شخصی به عنوان یک نوازنده ی گیتار بیس باید بداند و از آن ها استفاده کند.

دیوید برای شما 50 عدد از زییباترین و روانترین Groove ها را برای شما گلچین کرده است تا استفاده مناسب از آنها را در نوازندگی را به شما یاد بدهد. Groove هایی که به زیبایی در موسیقی بزرگانی چون James Brown, Ray Charles, Wilson Pickett, Muddy Waters, Big Joe Turner, Professor Longhair, Fats Domino, The Meters, BB King, Howlin’ Wolf, King Curtis, Aretha Franklin, Johnny Guitar Watson, Sly and The Family Stone, Cornell Dupree, Booker T and The MG’s, Little Milton و بسیاری دیگر از بزرگان استفاده شده است.

رویکرد آوزشی دیدوید در این دوره چیزی فراتر از یادگیری Groove کردن و خط بیس در آهنگ است و هنرجو باید بتواند یک قطعه موسیقی را از ابتدا به انتها و به صورت نت به نت یاد بگیرد. فرآیند یادگیری قطعه از ابتدا به انتها به صورت تحلیلی و بازی کردن با قطعه و دادن برخی پیچ و تاب های جالب توانایی نوازندگی فرد را در دنیای واقعی توسعه خواهد داد.

روح خودتان را بکشید ، کیفتان را آماده کنید ، ساز خود را بردارید و رویای نوازندگی خودتان را با 50 Groove You Must Know بسازید.

دسته:
Brand: .
تمرکز آموزشی :
سبک ها :
سطح :
سبک ها :
تمرکز آموزشی :

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “50 Bass Grooves You MUST Know”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *