n 0 مجموعه - تومان

50 Freekbass Licks You MUST Know

خانهبیس‌50 Freekbass Licks You MUST Know
سبک :
 • ، ،
 • تمرکز آموزشی :
 • ،

 • 50 Freekbass Licks You MUST Know

  30,000 تومان

  فریک بیس در بچگی آرزو داشت که شعبده باز بشود و رویای این را داشت که با کلک ها و حقه های جالب و جادویی بتواند همه ذهن ها  را مجذوب خود بکند و همانطور که مشخص است او موفق به انجام این کار شده است اما نه به وسیله ی چند کارت و حقه جادویی بلکه به وسیله ی سلاح خطرناک خودش که ساز او می باشد این کار را انجام بدهد.

  فریک بیس استاد فانک و کارشناس موسیقی الکترونیک که توانسته با الهام از  Zapp و Midnight Star سبک و برند موسیقی خود را خلق کند که تنها خود او قابل به توضیح و تحیل این سبک از موسیقی می باشد . او عاشق یافتن حالت ها و سبک های جدید موسیقی بوسیله گیتار بیس است و این مجموعه دقیقا با همین هدف می خواهد به شما آموزش بدهد الان زمانی است که ساز خود را بردارید و با نسل جدید موسیقی در بیس با او همراه بشوید.

  فریک بیس در این مجموعه تنها نحوه زدن و کاور کردن این لیک ها را به شما آموزش نمی دهد بلکه با گسترش این لیک ها به شما می آموزد که چگونه آن ها را گسترش بدهید و با استفاده از ملودی و نت های تاکید از لیک ها به بهترین نحو در نوازندگی خود استفاده کنید.همچنین او در این مجموعه به شما نحوه استفاده درست از تامب ( Thumb) ، دبل تامب ، استفاده از صحیح از انگشت ها ، نحوه صحیح میوت کردن سیم ها ، همر آن ، پول آف و سایر تکنیک های مهم بر اساس نوازندگی خود آموزش می دهد.

  هیچکس نمی تواند به مانند فریک بیس به شما افق نوازندگیتان را در دوردست و طولانی مدت نشان بدهد. او نوازندگی بیس کلاسیک نوازندگانی چون  Larry Graham, Sly Stone, Stevie Wonder, Parliament, and Bootsy. , guitarist Buckethead, keyboard wizard from P-Funk/Talking Heads Bernie Worrell و … مطالعه کرده است و همچنین اگر این ها هنوز برای اعتقاد داشتن به علم او کافی نیست باید این را بدانید که او سابقه تهیه کنندی برای اسطوره موسیقی فانک Bootsy Collins را نیز در کارنامه دارد.

  مجموعه بوسیله آموزش صحیح و دارا بودن جمترک و تبلچر به سرعت پیشرفت هنرجو بسیار کمک می کند و از او یک نوازنده عالی می سازد. اکنون وقت آن است که با شروع آموزش این مجموعه به نوازندگی خود یک لطف بزرگ بکنید.

  دسته:
  Brands:
  Brand: .
  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :
  حراج!

  Learn To Play Slap Bass In 6 Weeks

  40,000 تومان 25,000 تومان
  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :
  سبک ها :
  سطح :
  سبک ها :
  سطح :

  دیدگاهها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “50 Freekbass Licks You MUST Know”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *