n 0 مجموعه - تومان

Andy James Masterclass

سبک :
 • ،
 • تمرکز آموزشی :
 • ،

 • Andy James Masterclass

  65,000 تومان

  خوشحالیم که می‌توانیم اولین مجموعه آموزشی تصویری گیتار الکتریک با زیرنویس فارسی را در اکتاو معرفی کنیم. این هدفیست که اکتاو از روز اول شروع به کار در نظر داشت و از اینکه توانستیم مسیر یادگیری متدهای مدرن و به‌روز در کلاس جهانی را هموارتر از قبل کنیم. در این مسیر مجموعه‌های متفاوتی را در نظر داریم که به مرور زمان آنها را معرفی خواهیم کرد.

  دلیل انتخاب این مسترکلاس از اندی جیمز به عنوان اولین مجموعه برای ترجمه و زیرنویس این بود که سرفصل‌های آموزشی که در کلاس تدریس می‌شوند آنرا به یکی از کاملترین مجموعه‌های تکمیلی آموزش گیتار الکتریک تبدیل کرده است. برای آشنا بهتر با نحوه تدریس و روند کار میتوانید درس اول کلاس را به شکل رایگان از طریق لینک زیر دانلود کنید.

  سرفصل‌های درسی کلاس به شکل زیر می‌باشد:

  تکنیک شرد و آلترنیت پیکینگ (پیکینگ متناوب)

  در فصل اول اندی برای شما تمارین متفاوتی در راستای تسلط بر آلترنیت پیکینگ در نظر گرفته است که به شکل کاملا قدم به قدم به آموزش آن می‌پردازد.

  آرپژوهای استرینگ اسکیپینگ (پرش بین سیم‌ها)
  در این فصل اندی برای یادگیری استفاده بهتر از گام‌‌ها و تلسط بر فرتبرد، آرپژیوهای متفاوتی را آموزش میدهد که با تمرین و یادگیری آنها می‌توانید به سولونوازی در سطح بالاتری دست پیدا کنید.

  هایبرید پیکینگ (پیکینگ ترکیبی)
  اندی جیمز در این فصل به شما نشان میدهد که چگونه از هایبرید پیکینگ استفاده می‌کند و مثال های زیادی برای تمرین شما در این مجموعه گنجانده. با این تمرین‌ها به شکل خوبی می‌توانید به این تکنیک مسلط شوید.

  سوئیپ پیکینگ
  در این فصل، اندی جیمز قدم به قدم فرم‌های ماژور، مینور و کاسته (دیمینیش) سوییپ بر روی سه و پنج سیم آموزش می‌دهد. تمرین‌ با مترونم پایین تا مترونم بالا همه برای شما در نظر گرفته شده است.

  بداهه‌نوازی
  در این فصل، اندی در مورد نحوه سولونوازی خودش صحبت میکند، اینکه چطور به گیتار می‌نگرد و در هنگام ساخت سولو چقدر به فرم و الگوها توجه دارد تا به تئوری موسیقی. او اساسا اینطور میگوید که بیشتر با احساس و گوش خود مینوازند تا بخواهد از نظر تئوری زیبایی شناسی کند و در این راستا برای شما توصیه‌های زیادی دارد. اینکه هنگام بداهه‌نوازی چطور فکر کنید، چطور تحلیل کنید، چطور فرتبرد را تجسم کنید.

   

  از طریق لینک زیر میتوانید درس اول این مجموعه را به شکل رایگان دانلود کنید

  Download

  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :
  آموزش سولونوازی گیتار الکتریک
  سبک ها :
  سطح :
  تمرکز آموزشی :
  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :