n 0 مجموعه - تومان

Atomic Bass: Time Continuum

خانهبیس‌Atomic Bass: Time Continuum

Atomic Bass: Time Continuum

30,000 تومان

چند کسر میزان از یک قطعه را می توانید بلافاصله بعد از شنیدن وزن خوانی کنید؟  چند کسر میزان را پس از شنیدن می توانید بدون تردید شمارش کنید؟  چند عدد را می توانید بعد از شنیدن به راحتی بنوازید؟ … و در نهایت با چند عدد از آن ها می توانید به راحتی Groove کنید؟؟؟

نظرسنجی ها می گوید اکثر نوازنده های سطح متوسط این کسر میزان ها را به 3 ریتم ( 4/4 – 4/2 – 4/3 ) تقلیل می دهند. اگر شما سبک بلوز را ترجیح می دهید به خاطر  ریتم 12/8 و یا اگر شما از ریتم 8/6 استفاده می کنید به خاطر اینکه خیلی polkas, tarantella و بعضی از حالت های راک را می نوازید. و حتی نوازنده های جز که از ریتم های متنوع تر مانند 5/4, 11/4 9/8 و.. استفاده می کنید. اما یک موضوع مشخص است و این است که همه این ها هم کافی نیست.

دانش تئوری ، تکنیک های متنوع در نوازندگی ، سرعت بالا و .. همه این ها مهم هستند اما تا وقتی که تسلط کافی بر ریتم و وزن خوانی نت ها نداشته باشید تمام این ها بلااستفاده خواهند ماند. شما برای تمام کارها مانند  آهنگ سازی ، تنظیم ،همنوازی با گروه ، ضیط در استودیو ، اجرای زنده و .. برای تمامی این ها به تسلط کافی بر ریتم و وزن نیاز دارید.

مهم نیست چه کسر میزان و ریتمی اجرا می شود. یک نوازنده حرفه ای باید بتواند به درستی گوش بدهد ، تشخیص بدهد ، بر روی ساز پیاده کند و به زیبایی با آن ها Groove بکند.به این جمله من اطمینان کنید که اگر شما به این مهارت ها دست پیدا کنید و مسلط بشوید هیچوقت زنگ خوردن تلفن شما متوقف نخواهد شد و تمام نوازنده ها می خواهند که با شما همکاری بکنند.

این مجموعه از Kai Eckhardt’ بر روی کسر میزان ها و ریتم هایی که تمرکز می کند که همگی امکان پذیر می باشند ولی بعضی از آن ها به دروغ به صورت دشوار و دست نیافتنی به نظر می آیند.این مجموعه همچنین دارای تمرین های جدید ، جمترک مناسب و … است که تا کنون در هیج مجموعه مشابه دیگری مشاهده نکرده اید.

Kai Eckhardt به شما نشان می دهد که چگونه گوش بدهید ، چگونه بشمارید ، چگونه بنوازید و چگونه در 36 ریتم متفاوت از 2/4 تا 13/16 Groove کنید.او همچنین 2 روش بی استفاده را در وزن خوانی دور می اندازد و با شیوه تدریس خودش شما را به جلو می برد.

برای هر ریتم کای ابتدا به شما یک دید کلی و تمرین های مناسب برای آن ریتم را می دهد تا به شما کمک کند تا آن ریتم را احساس کنید و سپس 3 Groove متفاوت در آن ریتم را اجرا می کند و سپس با جزییات آن را برای شما تحلیل می کند. شما نه تنها می توانید اصول این 36 ریتم متفاوت را بیاموزید بلکه می توانید براساس میل خود به آن اضافه هم بکنید.

تمام تمرین ها به صورت تب و نت درآمده و دارای فایل صوتی مناسب است که شما بهترین تمرین را برای خود داشته باشید.

هم اکنون با شروع این مجموعه و تمرین مناسب به تمام مشکلات خود در وزن خوانی و ریتم در نوازندگی پایان بدهید.

 

دسته:
Brands:
Brand: .
سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :

50 Pro Bass Grooves

30,000 تومان
سبک ها :
تمرکز آموزشی :
حراج!

Learn To Play Slap Bass In 6 Weeks

40,000 تومان 25,000 تومان
تمرکز آموزشی :
سبک ها :
تمرکز آموزشی :