n 0 مجموعه - تومان

Bass Fretboard Theory – At a Glance

خانهجشنوارهBass Fretboard Theory – At a Glance
سبک :
 • ،
 • تمرکز آموزشی :

 • Bass Fretboard Theory – At a Glance

  45,000 تومان

  تئوری فرتبورد بیس در یک نگاه با زیرنویس فارسی

  یادگیری دسته بیس و گیتار یکی از بزرگترین مشکلاتی هست که هر نوازنده ای با آن رو به رو هست و به اشتباه این تصور در ذهن او کاشته شده که باید برای رسیدن به این مهارت سال ها تلاش کند و انقدر تمرین کند که در ناخودآگاه او شکل بگیرد. این راهکار غلط هم نیست و به نتیجه میرسد ولی سال ها زمان میبرد در حالی که میتوان این مهارت را در چند هفته به دست آورد و در سال های بعد از آن مهارت های گسترده دیگری پیدا کرد. نباید فراموش کنیم که ترسیم نت ها و فواصل موسیقی بر روی دسته ساز بر اساس فرمول های ریاضی می باشد پس میتوان با راهکارهای درست به خوبی و در زمانی کوتاه بر تمام نت های دسته ساز خودتان مسلط بشوید.
  این مجموعه مانند دیگر مجموعه های (( بیس در یک نگاه )) دارای نگاه اجمالی به این مبحث می باشند. اینبار تئوری دسته ساز بیس را توسط اساتید حرفه ای و برجسته خود به زیبایی آموزش می دهد. استیو هافمن و التون بردمن هر کدام با شیوه تدریس اصولی به سادگی مسائلی که تاکنون یادگیری آنها برای شما پیچیده به نظر می رسید را برای شما تشریح می کنند و به شما کمک می کنند به آسانی نت های روی دسته ساز و جا به جایی آسان بر روی دسته را یاد بگیرید.

  مباحث مهمی که در این مجموعه به آن پرداخته می شود عبارت است از :

  • چارچوب فتبرد بیس
  • اکتاو هر نت و رابطه های آن با سایر نت ها
  • تمرین فواصل در بیس
  • گام های متفاوت در بیس و شکل های آن ها

  یکی از نکات خوب مجموعه های (( بیس در یک نگاه )) این می باشد که تمام مباحثی که گفته می شود در PDF همراه آن نیز موجود می باشد و باعث آسانتر شدن و تمرکز بیشتر در مراحل یادگیری برای هنرآموز می شود.

  تمرکز آموزشی :

  دیدگاهها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Bass Fretboard Theory – At a Glance”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *