n 0 مجموعه - تومان

Chords Masterclass – Creating Meldoy

خانهمسترکلاس گیتارChords Masterclass – Creating Meldoy

Chords Masterclass – Creating Meldoy

65,000 تومان

لوکا مانتووانلی، مدرس توانا و موفق سری مجموعه های ” مسترکلاس پنتاتونیک ” ، ” مدنوازی در گیتار ” ، “ مسترکلاس 251 ” و . . . با یک مسترکلاس کاربردی و بسیار مفید خود بازگشته است تا سطح نوازندگی شما را ارتقا ببخشد.

در این مجموعه که بطور کامل از سطح مقدماتی تا پیشرفته را پوشش میدهد، لوکا با متد‌ها و تمارین خاص خود، گستره آکوردنوازی و آکوردسازی شما را یک قدم جلوتر می‌برد. در این مسترکلاس شما تمام فرم‌های معروف انواع آکورد، معکوس اکوردها، نحوه ساخت ردیف آکوردی و ویسینگ های مختلف یک آکورد را فرا خواهید گرفت.

سطح مقدماتی:
در ابتدای راه، تمام نکات پایه و کاربردی که برای شروع لازم است بدانید را لوکا در اختیار شما قرار میدهد. فرم های پایه آکوردهای مینور و ماژور در طول دسته و اینکه چطور میتوانید در هرکجای دسته گیتار آنها را استفاده کنید. سپس این موضوع که چطور بتوانید از آکوردها در “ریتم نوازی” استفاده کنید بهمراه چندین مدل فرم معکوس اکوردهای پایه به شما آموزش داده می‌شود.

سطح متوسطه:
در ادامه راه، با تمارین مختلفی که لوکا در نظر گرفته است، هنرجو با این موضوع آشنا می‌شود که چگونه آکوردهای پایه و سه صدایی خود را به آکوردهای چهار صدایی تبدیل کند، یعنی اینکه چطور آکوردهای خود را به آکوردهای هفتم بزرگ، هفتم کوچک، هفتم کاسته و هفتم دومینات تبدیل کنید. به مانند قبل، در ادامه کار اینکه چطور بتوانید این آکوردهای جدید را در طول دسته پیدا کنید، معکوس‌های آنها را بنوازید و در قالب موزیک از آنها استفاده کنید آموزش داده می‌شود.

سطح پیشرفته:
در سطح پیشرفته، تمام نکاتی که در طول مسیر یاد گرفته‌‌اید بهم می‌رسند و اینجا جاییست که قدرت آکوردنوازی و آکوردسازی شما به حد بالای خود می‌رسد، جایی که مرزهای توانایی شما قرار است جابجا بشود و تبدیل به یک نوازنده سطح اولی بشوید که بطور خلاقانه می‌تواند آکورد و ملودی های مختلف را روی دسته گیتار ایجاد کند .

تمام فرم‌های آکوردها و معکوس آنها، ریتم ها و نکات ریز و درشت این مسترکلاس در قالب PDF مسترکلاس در مجموعه قرار دارد.

سبک ها :
تمرکز آموزشی :
سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Chords Masterclass – Creating Meldoy”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *