n 0 مجموعه - تومان

Custom Metal Complete

خانهگیتارCustom Metal Complete

Custom Metal Complete

75,000 تومان

سری کاستوم متال

سری کاستوم متال از مجموعه اندی جیمز، معطوف به آموزش و تقویت سولو در قالب تمرین آهنگ‌های مختلف است. در قالب 5 آهنگ کامل که پر از تکنیک و ایده‌های متفاوت است شما نه تنها به تسلط بیشتری در سولونوازی و استفاده از تکنیک‌های مختلف دست پیدا میکنید، بلکه از تک تک جمله‌ها و عبارات این سولوها میتوانید در بداهه‌نوازی و جمله‌سازی خودتان استفاده کنید و ایده بگیرید. اگر با دیدن ویدیو پیش نمایش این حس به شما دست که این یک مجموعه دیوانه کننده است، باید به شما بگوییم که اگر کل مجموعه را بشنوید حتما دود از سرتان بلند خواهد شد!

سولوهای نفس گیری اندی جیمز همیشه جذاب و خیره کننده است، اندی همیشه خلاقانه و با بار ملودی بالای مینوازد که شنوده را میخکوب میکند. در این مجموعه او برای شما 5 سولوی تمرینی در نظر گرفته است که به شکل قدم به قدم با استفاده از کتابچه همراه و تبلچر میتوانید آنها را فرا بگیرید و بر آنها مسلط شوید. زمانی که بطور کامل آنها را فرا گرفتید میتوانید با استفاده از بکینگ ترک (فایل های صوتی بی کلام) به تمرین و بازنوازی (کاور) سولوها بپردازید. اگر بتوانید تمام این پنج سولوی تمرینی را بطور کامل بنوازید و مسلط باشید، آنوقت همانند اندی جیمز شما هم بی رقیب خواهید بود!

مجموعه راک حماسی ( اپیک)

زمانی که اندی جیمز تصمیم به نوشتن سه ترک راک را گرفت، تنها یک لغت به ذهن میرسید: حماسی! اندی یکی از بهترین گیتاریست‌های راک/متال در دنیاست، با شنیدن این سه موزیک بسیار زیبایِ راک دهه 80 ای متوجه شوید که چرا اینطور است.

تپینگ/همرآن-پول‌آف/سوییپ پیکینگ/اکانومی پیکینگ/آلترنیت پیکینگ/بندهای حماسی/ویبراتو/ و . . . اندی از تمام این ابزارها برای ساخت و نوشتن این سولوهای خلاقانه و تاثیر گذار برای ارائه به شما استفاده کرده است. با کمک این مجموعه نه تنها میتوانید سه سولوی بسیار زیبا را بازنواری (کاور) کنید، بلکه با تمرین و مسلط شدن بر جمله‌ها و عبارات استفاده شده در خط ملودی سولوها، میتوانید از آنها ایده بگیرید و در بداهه‌نوازی خودتان استفاده کنید، همچنین تسلط بسیار خوبی در استفاده تکنیک‌های متفاوت در طول دسته را بدست می‌آورید.

پی نوشت: ویدیو مربوط به مجموعه سوم کاستوم متال می‌باشد.

 

آموزش تصویری اندی جیمز گیتار

 

دسته: ,
Brands:
Educator
Brand: .
سبک ها :
تمرکز آموزشی :
آموزش گیتار الکتریک آموزش تکنیک
سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش آکوردهای گیتار
سبک ها :
تمرکز آموزشی :
آموزش تصویری اندی جیمز گیتار

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Custom Metal Complete”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =