n 0 مجموعه - تومان

Fingerstyle Survival Guide

خانهگیتارFingerstyle Survival Guide

Fingerstyle Survival Guide

25,000 تومان

در طول تاریخ موسیقی همواره موسیقیدان های نسل های جدید قدردان و ممنون از بزرگان نسل خود هستند واز آن ها و کاری که در موسیقی کردند قدردانی میکنند.. یک نوازنده جوان نسل قبلی خو را بررسی می کند . شیوه های تمرین و آموزشی او را دنبال می کند ، قطعات ساخته شده او نت به نت تحلیل می کند و پس از سپری کردن چنین دوره طولانی شروع به پیدا کردن مسیر و خلق راه و روش خود می کند. که این را ما می توانیم تکامل موسیقی بنامیم.

این مجموعه برای هنرآموزان به مانند یک نقشه است که بتوانند در آن جستجو کنند و استایل و صدای مورد علاقه خودشان را پیدا کنند.  بسیار هیجان زده ام که این فرصت را برای انتقال تمام تکنیک ها و مفاهیم ضروری که از مربیان خودم در تمام مطالعات خود آموخته ام را می توانم به دیگران منتقل کنم. این مفاهیم کلیدی و مهم برای تبدیل شدن من به یک نوازنده خلاق نقش به سزایی داشت و امیدوارم که بتواند به شما نیز کمک کند

 

در بخش اول مفاهیم ضروری فینگراستایل بروک به شما 16 الگوی گام ها ، حرکت درست بین آکوردها ، استفاده از روت سیم 6 و 5 ، داینامیک دست چپ ، آلترنیت درست با انگشت شصت ، داینامیک دست راست ، پترن های درست و … را خواهد آموخت و شما را آماده ورود به بخش دوم می کند

در بخش دوم بروک به شما کمک خواهد کرد که چطور تمام تکنیک ها و مفاهیمی را که در بخش اول آموختید بتوانید در 7 بخش اصلی خلاصه کنید و از آن بهره ببرید.

به منظور تمرین درست و اصولی ، تمام تمرین ها به صورت تبلچر در فایل گیتار پرو درآمده است و همچنین تمامی تمرین ها دارای فایل صوتی هستند.

دسته:
Brand: .
سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش گیتار تصویری

َAcoustic Groove

25,000 تومان
سبک ها :
تمرکز آموزشی :
آموزش سولونوازی گیتار الکتریک

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Fingerstyle Survival Guide”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *