n 0 مجموعه - تومان

Funk Bass For Beginners

خانهجشنوارهFunk Bass For Beginners
سبک :
 • سطح :
 • تمرکز آموزشی :

  Funk Bass For Beginners

  30,000 تومان

  فانک بیس برای تازه کارها

  استو هم در جدیدترین مجموعه اش که برای کمپانی بزرگ تروفایر که در سال 2018 عرضه کرده به سراغ علاقه مندان سبک فانک رفته است. بیس در سبک فانک دارای نقش بسیار حیانی است و آشکار. چه نوازندگانی که از اسلپ و پاپین استفاده میکنند مانند Marcus Miller Les Claypool, Bootsy Collins, Flea و چه نوازندگانی که با فینگر استایل در این سبک درخشیده اند مانند Francis Rocco Prestia, James Jameson یا جیکو پاستوریوس بزرگ از این سبک استفاده می کنند. شما حتی میتوانید جملات و تکنیک های منحصر به فرد فانک بیس را در سبک های دیگری مانند جز ، بلوز و راک هم بشنوید.

  نوازنده ، تهیه کننده و مدرس بزرگ بیس استو هم که تا کنون چندین دوره آموزشی عالی ارائه کرده است. اینبار با مجموعه از تمرین ها و ابزار مناسب به سراغ شما آماده است تا به شما کمک کند که بتوانید فارغ از سطحتان در این سبک ساز بزنید. و به مهارتتان بیافزایید. 
  استو این دوره را به 7 قسمت اصلی تقسیم کرده است که در هر بخش شما با یادگیری یک سری از مهارت ها به کمک تمرین های طراحی شده و حرفه ای به همراه فایل های صوتی به خوبی میتوانید وارد مراحل بعد شده و در انتهای دوره خودتان را از برچسب نوازنده تازه کار جدا کنید. 

  اگر به سبک فانگ علاقه مند هستید و در آن دچار مشکل هستید این دوره آموزشی به شما پیشنهاد ویژه میشود.

  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :
  حراج!

  Learn To Play Slap Bass In 6 Weeks

  40,000 تومان 25,000 تومان
  تمرکز آموزشی :
  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :

  دیدگاهها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Funk Bass For Beginners”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *