n 0 مجموعه - تومان

Guitar Gym – Hammer-on & Pull-offs

خانهباشگاه گیتارGuitar Gym – Hammer-on & Pull-offs

Guitar Gym – Hammer-on & Pull-offs

25,000 تومان

در این نسخه از باشگاه گیتار، کریس بونو روی تکنیک لگاتوی شما تمرکز می‌کند که شامل بحث‌های استقامت، دقت، تمیز زدن و سرعت می‌شود. بونو در این دوره، 27 تمرین را در سه سطح به شما ارائه می‌کند. در سطح یک، انگشت‌گذاری‌ها و حالت‌های ترکیبی مختلفی وجود دارد که از ایده‌های ساده‌ی کروماتیک بهره می‌برند و از 40 تا 100 ضرب در دقیقه (BPM) هستند. در سطح دو، ترکیب‌های انگشت‌گذاری و نواختن قبلی، تبدیل به تمرین‌های چالش‌برانگیزتری می‌شوند چون به شش سیم تعمیم داده شده‌اند و تمپو به 50 تا 110 ضرب در دقیقه افزایش پیدا کرده است. در سطح سوم، سراغ جملات «سه نت بر هر سیم» می‌رویم که بسیار مهم هستند و انگشت‌گذاری‌های مختلفی را در تمپو 60 تا 120 داریم.

هر دوره آموزشی باشگاه گیتار روی یک تکنیک خاص گیتار تمرکز می‌کند و تمرین‌های بهینه‌سازی شده که برای آن هدف طراحی شده را ارائه کرده و هنرجو را در سه سطح مختلف برای اجرای آن‌ها کمک می‌کند و سختی آن‌ها کم کم افزایش پیدا می‌کند. بونو هر یک از تمرین‌ها را توضیح می‌دهد، ابتدا نحوه‌ی ساخته شدن تمرین را توضیح داده و بعد نحوه‌ی اجرای صحیح آن را به شما نشان می‌دهد.
تمام تمرین‌ها، ویدیوهایی هستند که می‌توانید با آن‌ها هم‌نوازی کنید. بونو تمام تمرین‌ها را همراه با شما، در مدت زمان مناسبی و در تمپوهای مورد نظر اجرا می‌کند. شما را در تمرین کردن تنها نمی‌گذاریم!
همچنین تمام تمرین‌ها شامل راهنمایی‌های متنی، فایل‌های PDF، فایل‌های گیتارپرو و تمام فایل‌های خالی مترونوم برای تمرین هستند، در تمپوهای پیشنهادی. هر چیزی که لازم داشته باشید تا یک هیولای نوازندگی بشوید، در این مجموعه‌ها وجود دارد.
تمرین کردن باعث نمی‌شود که نوازنده‌ای بی‌نقص بشوید، بلکه «تمرین‌های بی‌نقص»، از شما نوازنده‌ی بی‌نقص می‌سازد. این را بارها و بارها از اساتید گیتار و مربیان شنیدیم که می‌گویند اگر اشتباه تمرین کنید و چیزی را تمرین کنید که به درد شما نمی‌خورد، به صورتی بی‌نقص یاد می‌گیرید که اشتباه اجرا کنید! این کاملا منطقی است، پس باید ببینیم که ما چه تمرین‌هایی می‌کنیم و چطور تمرین می‌کنیم؟ کریس بونو در چند دهه‌ی اخیر سعی کرده که پاسخ این سوال‌ها را به دست آورد.
توسعه دادن و یادگیری عالی تکنیک‌های گیتار، حاصل کیفیت و شدت تمرین‌های شماست. اگر فقط تمرین کردن را تکرار کنید و ادامه بدهید، تا یک حد مشخصی پیشرفت می‌کنید. تمرین‌های Guitar Gym کریس بونو، شما را وارد یک مجموعه‌ی دوازده تایی می‌کند امتحان خود را پس داده‌اند، آزمایش شده‌اند و در این تکنیک‌ها به شما کمک خواهند کرد: آرپژهای سه‌نتی (Triad Arpeggios)، تکنیک تپینگ (Tapping)، پیکینگ ترکیبی (هایبرید پیکینگ)، الترنیت پیکینگ (Alternate)، همر-آن و پول-آف‌ها، آکوردهای پاور (پنجم)، گام‌ها، اسپید پیکینگ (Speed Picking)، سه نتی‌ها (Triadها)، آکوردهای سه نتی بر اساس گام‌های هارمونیک مینور، آکوردهای سه نتی بر اساس گام‌های هارمونیک ماژور و آکوردهای سه نتی بر اساس گام‌های ملودیک مینور.

سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش گیتار الکتریک تصویری
سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش آکوردهای گیتار
سبک ها :
تمرکز آموزشی :
سبک ها :
تمرکز آموزشی :

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Guitar Gym – Hammer-on & Pull-offs”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *