Guitar Gym – Hybrid Picking

خانهباشگاه گیتارGuitar Gym – Hybrid Picking
مشاهده سبد خرید “20 Expressive Rock Licks” به سبد شما افزوده شد.

Guitar Gym – Hybrid Picking

در این نسخه از باشگاه گیتار، به دو مساله‌ی مهم در دست راست (دستی که با آن پیک می‌زنید) می‌پردازیم؛ مسائلی همچون خود پیک و باقی انگشتان، همچون انگشت دوم (میانی). این آموزش به سه بخش تقسیم شده، این تمرین‌ها به شما یک مجموعه‌ی منظم و جامع تمرینی ارائه می‌کند تا بتوانید بخش‌های حیاتی نواختن با پیک و دست راست را تمرین کنید. بونو با 27 تمرین در سه سطح همراه شماست. این تمرین‌ها در سه تمپو (آهسته، متوسط و سریع) تنظیم شدند که هر یک از آن‌ها یک ویدیو دارند که بونو فوت و فن و نکات هر یک را توضیح می‌دهد که چطور تمرین کنید. هر تمرین هم به صورت شفاف در گیتار پرو در اختیار شما قرار گرفته که می‌توانید با هر تمپویی تمرین کنید و بشنوید. بونو تک تک تمرین‌ها را در ویدیو اجرا می‌کند (و از زوایای مختلف می‌بینید) و این تا زمان مشخصی ادامه دارد، پس شما یک مربی خواهید داشت که با شما هم‌نوازی و همراهی کند.

هر دوره آموزشی باشگاه گیتار روی یک تکنیک خاص گیتار تمرکز می‌کند و تمرین‌های بهینه‌سازی شده که برای آن هدف طراحی شده را ارائه کرده و هنرجو را در سه سطح مختلف برای اجرای آن‌ها کمک می‌کند و سختی آن‌ها کم کم افزایش پیدا می‌کند. بونو هر یک از تمرین‌ها را توضیح می‌دهد، ابتدا نحوه‌ی ساخته شدن تمرین را توضیح داده و بعد نحوه‌ی اجرای صحیح آن را به شما نشان می‌دهد.
تمام تمرین‌ها، ویدیوهایی هستند که می‌توانید با آن‌ها هم‌نوازی کنید. بونو تمام تمرین‌ها را همراه با شما، در مدت زمان مناسبی و در تمپوهای مورد نظر اجرا می‌کند. شما را در تمرین کردن تنها نمی‌گذاریم!
همچنین تمام تمرین‌ها شامل راهنمایی‌های متنی، فایل‌های PDF، فایل‌های گیتارپرو و تمام فایل‌های خالی مترونوم برای تمرین هستند، در تمپوهای پیشنهادی. هر چیزی که لازم داشته باشید تا یک هیولای نوازندگی بشوید، در این مجموعه‌ها وجود دارد.
تمرین کردن باعث نمی‌شود که نوازنده‌ای بی‌نقص بشوید، بلکه «تمرین‌های بی‌نقص»، از شما نوازنده‌ی بی‌نقص می‌سازد. این را بارها و بارها از اساتید گیتار و مربیان شنیدیم که می‌گویند اگر اشتباه تمرین کنید و چیزی را تمرین کنید که به درد شما نمی‌خورد، به صورتی بی‌نقص یاد می‌گیرید که اشتباه اجرا کنید! این کاملا منطقی است، پس باید ببینیم که ما چه تمرین‌هایی می‌کنیم و چطور تمرین می‌کنیم؟ کریس بونو در چند دهه‌ی اخیر سعی کرده که پاسخ این سوال‌ها را به دست آورد.
توسعه دادن و یادگیری عالی تکنیک‌های گیتار، حاصل کیفیت و شدت تمرین‌های شماست. اگر فقط تمرین کردن را تکرار کنید و ادامه بدهید، تا یک حد مشخصی پیشرفت می‌کنید. تمرین‌های Guitar Gym کریس بونو، شما را وارد یک مجموعه‌ی دوازده تایی می‌کند امتحان خود را پس داده‌اند، آزمایش شده‌اند و در این تکنیک‌ها به شما کمک خواهند کرد: آرپژهای سه‌نتی (Triad Arpeggios)، تکنیک تپینگ (Tapping)، پیکینگ ترکیبی (هایبرید پیکینگ)، الترنیت پیکینگ (Alternate)، همر-آن و پول-آف‌ها، آکوردهای پاور (پنجم)، گام‌ها، اسپید پیکینگ (Speed Picking)، سه نتی‌ها (Triadها)، آکوردهای سه نتی بر اساس گام‌های هارمونیک مینور، آکوردهای سه نتی بر اساس گام‌های هارمونیک ماژور و آکوردهای سه نتی بر اساس گام‌های ملودیک مینور.

سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش گیتار الکتریک تصویری
سبک ها :
تمرکز آموزشی :
آموزش سولونوازی گیتار الکتریک
سبک ها :
تمرکز آموزشی :

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Guitar Gym – Hybrid Picking”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *