n 0 مجموعه - تومان

( زیرنویس فارسی ) Guitar Gym – Tapping

خانهجشنواره( زیرنویس فارسی ) Guitar Gym – Tapping
حراج!
سبک :
 • تمرکز آموزشی :
 • ،

 • ( زیرنویس فارسی ) Guitar Gym – Tapping

  45,000 تومان 25,000 تومان

  ویرایش 23 اسفند 96: اضافه شدن زیرنویس فارسی


  در این نسخه از باشگاه گیتار، مبحث اصلی این است که دست راست (دستی که با آن پیک می‌زنید) را تبدیل به یک ابزار قدرتمند اجرای لگاتو بکنید. این آموزش به سه بخش تقسیم شده است، این تمرین‌ها یک راه تمرینی جامع و منظم به شما ارائه می‌دهند که طراحی شده که بتوانید تکنیک جذاب تپینگ را دقیق و عالی اجرا کنید. بونو شما را در 27 تمرین، در سه سطح همراهی می‌کند. این تمرین‌ها در سه تمپوی مختلف نوشته شده‌اند (آهسته، متوسط و سریع) و هر یک را بونو در ویدیو اجرا می‌کند و توضیح می‌دهد. این تمرین‌ها همچنین به صورت گیتارپرو در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید تمپوی آن را خودتان تنظیم کنید. بونو هر تمرین را در هر ویدیو اجرا می‌کند (که از نماهای مختلف نمایش داده می‌شود) و به زمان مشخصی آن را اجرا می‌کند و شما می‌توانید با بونو هم‌نوازی کنید و همراه با او یاد بگیرید و تمرین کنید.

  هر دوره آموزشی باشگاه گیتار روی یک تکنیک خاص گیتار تمرکز می‌کند و تمرین‌های بهینه‌سازی شده که برای آن هدف طراحی شده را ارائه کرده و هنرجو را در سه سطح مختلف برای اجرای آن‌ها کمک می‌کند و سختی آن‌ها کم کم افزایش پیدا می‌کند. بونو هر یک از تمرین‌ها را توضیح می‌دهد، ابتدا نحوه‌ی ساخته شدن تمرین را توضیح داده و بعد نحوه‌ی اجرای صحیح آن را به شما نشان می‌دهد.
  تمام تمرین‌ها، ویدیوهایی هستند که می‌توانید با آن‌ها هم‌نوازی کنید.

  بونو تمام تمرین‌ها را همراه با شما، در مدت زمان مناسبی و در تمپوهای مورد نظر اجرا می‌کند. شما را در تمرین کردن تنها نمی‌گذاریم!
  همچنین تمام تمرین‌ها شامل راهنمایی‌های متنی، فایل‌های PDF، فایل‌های گیتارپرو و تمام فایل‌های خالی مترونوم برای تمرین هستند، در تمپوهای پیشنهادی. هر چیزی که لازم داشته باشید تا یک هیولای نوازندگی بشوید، در این مجموعه‌ها وجود دارد.

  تمرین کردن باعث نمی‌شود که نوازنده‌ای بی‌نقص بشوید، بلکه «تمرین‌های بی‌نقص»، از شما نوازنده‌ی بی‌نقص می‌سازد. این را بارها و بارها از اساتید گیتار و مربیان شنیدیم که می‌گویند اگر اشتباه تمرین کنید و چیزی را تمرین کنید که به درد شما نمی‌خورد، به صورتی بی‌نقص یاد می‌گیرید که اشتباه اجرا کنید! این کاملا منطقی است، پس باید ببینیم که ما چه تمرین‌هایی می‌کنیم و چطور تمرین می‌کنیم؟ کریس بونو در چند دهه‌ی اخیر سعی کرده که پاسخ این سوال‌ها را به دست آورد.

  توسعه دادن و یادگیری عالی تکنیک‌های گیتار، حاصل کیفیت و شدت تمرین‌های شماست. اگر فقط تمرین کردن را تکرار کنید و ادامه بدهید، تا یک حد مشخصی پیشرفت می‌کنید. تمرین‌های Guitar Gym کریس بونو، شما را وارد یک مجموعه‌ی دوازده تایی می‌کند امتحان خود را پس داده‌اند، آزمایش شده‌اند و در این تکنیک‌ها به شما کمک خواهند کرد: آرپژهای سه‌نتی (Triad Arpeggios)، تکنیک تپینگ (Tapping)، پیکینگ ترکیبی (هایبرید پیکینگ)، الترنیت پیکینگ (Alternate)، همر-آن و پول-آف‌ها، آکوردهای پاور (پنجم)، گام‌ها، اسپید پیکینگ (Speed Picking)، سه نتی‌ها (Triadها)، آکوردهای سه نتی بر اساس گام‌های هارمونیک مینور، آکوردهای سه نتی بر اساس گام‌های هارمونیک ماژور و آکوردهای سه نتی بر اساس گام‌های ملودیک مینور.

   


  دانلــــــــود بخـش اول | DOWNLOAD
  پسـورد: octaves.ir

  سبک ها :
  سطح :
  تمرکز آموزشی :
  آموزش گیتار الکتریک تصویری
  سبک ها :
  سطح :
  تمرکز آموزشی :
  آموزش آکوردهای گیتار
  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :

  20 Epic Metal Licks

  25,000 تومان
  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :

  دیدگاهها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “( زیرنویس فارسی ) Guitar Gym – Tapping”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *