n 0 مجموعه - تومان

Gypsy Jazz Masterclass


Gypsy Jazz Masterclass

65,000 تومان

جیپسی جز، این سبک دوست داشتنی! میراث جانگو رایندهارت بزرگ. بشخصه جزء زیرشاخه‌های محبوب من در سبک جز هست. در این مسترکلاس فوق‌العاده، از پایه با این سبک آشنا خواهید شد. اینکه چطور بتوانید ملودی‌های خلاقانه بنویسید و آنها را با هارمونی‌های درست تکمیل کنید.

جیپسی جز برخی اوقات می‌تواند بسیار مهیب و پیچیده جلوه کند و باعث سردرگمی شود. به همین دلیل ‘اولی سوکلی’ برای معرفی و شناساندن سبک جیپسی جز به شکل قدم به قدم، این مسترکلاس را تالیف کرده است. او برای شما مجموعه از تمرین‌های متفاوت و مختلف (در سه سطح مبتدی، متوسط و حرفه‌ای) را در نظر گرفته است که بهمراه کتابچه همراه (PDF) به شکل منظم جلو می‌روند. این تمرین‌ها طوری برنامه‌ریزی شده‌اند تا نیاز شما را در تمام جهات لازم برطرف کند. با کمک گرفتن از این تمرین‌ها میتوانید با ساخت سولوهای جیپسی جز خود بپردازید!

بیش از 30 تمرین کامل، 30 لیک (جمله) موسیقیایی در سبک جیپسی جز، بهمراه سه سولوی تمرینی برای بازنوازی، همه در کنار هم قرار گرفته‌اند تا شما بتوانید به شکل درست و کامل بر این سبک مسلط شوید. پس اگر میخواهید این سبک را تجربه کنید و فرا بگیرید، به شما پیشنهاد میکنیم که حتما این مسترکلاس را در نظر داشته باشید.

سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش گیتار تصویری

َAcoustic Groove

25,000 تومان
سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
سبک ها :
تمرکز آموزشی :

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Gypsy Jazz Masterclass”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *