n 0 مجموعه - تومان

Hard Rock Legato – Intermediate

خانهمسترکلاس گیتارHard Rock Legato – Intermediate

Hard Rock Legato – Intermediate

25,000 تومان

با ترکیب کردن لگاتوی خاص خودش با دیگر تکنیک‌های عالی گیتار، اَل (Al) با یک مسترکلاس بسیار عالی پیش شماست که طراحی شده تا تکنیک لگاتوی شما را گام به گام پیشرفت دهد! اَل می‌گوید:

«من بسیار هیجان‌زده هستم که این مسترکلاس را به شما ارائه کنم چون این مجموعه‌ی آموزشی، به شما نشان می‌دهد که من خودم شخصا چطور به این تکنیک لگاتو رسیدم. من با نگاه کردن به اسطوره‌های خودم، مثل جو سَتریانی، استیو وای، اِدی وَن هِلن و حتی انگس یانگ دیوانه به این تکنیک رسیدم.»

این مسترکلاس، شامل دوره‌های آموزشی ویدیویی مفصلی می‌شود که اَل همه چیز را برای شما به صورت جزئی شرح می‌دهد و در هر بخش، مفاهیم را برای شما شرح می‌دهد و به شما کمک می‌کند که نمونه‌های مفید را اجرا کنید و اطمینان حاصل می‌شود که همه چیز برای شما شفاف و ساده بیان شود.

در این مجموعه‌ی کامل آموزشی، اَل مجموعه‌ای از مفاهیم را ارائه می‌کند، همچون: «لگاتو چیست؟»، استفاده از کروماتیک، جملات دورین، لگاتوی یانگ، کشش‌های پنتاتونیک، آرپژهای گام‌دار، لگاتوی ستریانی، لگاتوی 3-1، آرپژهای تپینگ و بسیاری موارد دیگر!
در کنار آموزش‌های ویدیویی، تمرین‌های زیادی هم ارائه می‌شود. این تمرین‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که به شما کمک کنند که تکنیک‌ها را پیاده کنید و تمام موارد اساسی را برای یادگیری مهارت‌های لگاتو یاد بگیرید!

بعد از این تمرین‌ها، شما 30 جمله‌ی موسیقایی یاد می‌گیرید (10 جمله برای هر سطح) که همه‌ی آن‌ها در دو سرعت سریع و آهسته اجرا می‌شود و تبلیچر و نت آن‌ها نیز به شما ارائه می‌شود که بتوانید آن‌ها را به صورت مفصل، مطالعه و تجزیه و تحلیل کنید. این جملات موسیقایی از لیک‌ها طولانی‌تر هستند و از برخی تکنیک‌های موجود در تمرین‌ها بهره می‌گیرند و یک ساختار ملودیکی دارند تا بتوانید از آن‌ها در سولوهای خود استفاده کنید.

در نهایت سولوهای کامل ارائه می‌شوند! اَل هر یک را در قالب یک سولو کامل طراحی کرده که هدف آن این است که همه چیز را یکجا جمع کند و چند چالش جدید هم برای شما فراهم کند! برای اجرای این مثال‌های «دنیای واقعی»، لازم است هر چه که اَل به شما یاد داده را یاد گرفته باشید و از آن استفاده کنید تا بتوانید به بخش بعدی بروید! چارچوب تمام سولوها یکی هستند اما در سطح مبتدی همه چیز ساده‌تر است و بعد در سطح پیشرفته، کار به شِرد کردن می‌رسد! همه سولوها به صورت تبلیچر نوشته شده و اَل همه چیز را به شما به صورت مفصل آموزش می‌دهد تا فوت و فن اجرای هر یک را یاد بگیرید!
با بیش از 55 دقیقه آموزش ویدیویی با حضور اَل، که بیش از 5 گیگابایت محتوای آموزشی می‌شود، همه چیز در اختیار شماست! پس اگر طرفدار موسیقی هارد راک هستید و دنبال اجرای لگاتوهای فوق‌العاده‌ای هستید که در این سبک بسیار شنیده می‌شود، این مجموعه‌ی آموزشی چیزی است که برای تسلط بر تکنیک لگاتو و رسیدن به استانداردهای اسطوره‌ها نیاز دارید!

مثل همیشه، در این مجموعه، ما تمام موارد لازم برای تمرین و یادگیری بی‌نقص را برای شما قرار دادیم! فایل‌های ویدیویی، صوتی که ببینید و بشنوید و یاد بگیرید، فایل‌ها تبلیچر و نت که به دقت نوشته شده‌اند تا تحلیل کنید و آن‌ها را یاد بگیرید و همچنین موسیقی‌های خالی برای همنوازی!

 

سطح مبتدی

سطح پیشرفته

مبتدی تا پیشرفته

 

سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش گیتار الکتریک تصویری
سبک ها :
تمرکز آموزشی :
آموزش گیتار الکتریک آموزش تکنیک

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Hard Rock Legato – Intermediate”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *