n 0 مجموعه - تومان

Masterclass 2 5 1 – Intermediate

خانهمسترکلاس گیتارMasterclass 2 5 1 – Intermediate

Masterclass 2 5 1 – Intermediate

25,000 تومان

لوکا با دوره آموزشی سطح متوسط مسترکلاس 2-5-1 خود بازگشته است! رازهای توالی 2-5-1 را یاد بگیرید و مثل یک حرفه‌ای در موسیقی تلفیقی، تکنوازی و سولونوازی کنید!
در سطح مبتدی این دوره آموزشی، لوکا ایده‌هایی برای اجرا و ساخت تنش و رهایی در بخش 5-1 را به شما ارائه کرد. حالا در این بخش متوسط، آن دو آکورد معروف را به شما یاد می‌دهد و به شما موارد زیادی برای به چالش کشیدن شما ارائه می‌دهد تا حسابی هیجان‌زده شوید!
در این دوره آموزشی، هدف این است که با توالی 2-5-1 آشنا شوید و تصور بصری بهتری از فرت‌بورد گیتار پیدا کنید و در نواختن 2-5-1، دست شما بازتر باشد!
درست مثل سطح مبتدی، اینجا هم فایل PDF این مسترکلاس، محتوای اصلی را شامل می‌شود. اینجا جایی است که لوکا شما را به تئوری موسیقی جَز نزدیک می‌کند و شما هر آنچه که لازم است بدانید را یاد می‌گیرید.
در تمرین‌های این دوره آموزشی، تمام مُدها در پنج شکل یاد می‌گیرید، هر گام را در توالی آکوردها اجرا می‌کنید، فوت و فن‌ها هدف گرفتن نغمه‌های آکوردها را در 2-5-1ها را یاد می‌گیرید و همچنین روی این کار می‌کنید که چطور می‌توانید از گام‌های پنتاتونیک مختلف، برای ساخت ملودی‌های 2-5-1 استفاده کنید!
بعد از 70 تمرین، شما با لیک‌های خلاقانه‌ی لوکا آشنا می‌شوید که طراحی شده‌اند تا هر آنچه که یاد گرفته‌اید را به کار بگیرید. همچنین با آکورد VI جایگزین هم کار می‌کنید (که یک افزونه‌ی رایج به توالی 2-5-1 است) پس ایده‌هایی برای کارهای خودتان پیدا می‌کنید!
وقتی که احساس کردید به این تمرین‌ها و لیک‌ها مسلط شدید، زمان آن رسیده که سراغ سولوی پایانی لوکا بروید! در این سولو، تمام موارد حیاتی و جزییات در کنار هم قرار می‌گیرند و سعی می‌کنید که آن‌ها را فراموش کنید! چرا؟ چون دیگر کاملا وارد نواختن شما شده و نیاز نیست خودآگاهانه به آن فکر کنید! هدف این نیست که مردم بدانند سولوی 2-5-1 می‌نوازید، بلکه هدف خلق موسیقی واقعی است! و اینکه بدانید دقیقا چه می‌کنید!
مثل همیشه، در این مجموعه، ما تمام موارد لازم برای تمرین و یادگیری بی‌نقص را برای شما قرار دادیم! فایل‌های ویدیویی، صوتی که ببینید و بشنوید و یاد بگیرید، فایل‌ها تبلیچر و نت که به دقت نوشته شده‌اند تا تحلیل کنید و آن‌ها را یاد بگیرید و همچنین موسیقی‌های خالی برای همنوازی!
پس اگر راه خود را به سمت موسیقی جَز شروع کرده‌اید و می‌خواهید به سمت موسیقی تلفیقی حرکت کنید، این مجموعه‌ی آموزشی برای شما حیاتی است!

سبک ها :
تمرکز آموزشی :
سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
سبک ها :
تمرکز آموزشی :

20 Fusion Licks

25,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Masterclass 2 5 1 – Intermediate”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *