n 0 مجموعه - تومان

Modal Techniques Masterclass – Beginner

خانهمسترکلاس گیتارModal Techniques Masterclass – Beginner

Modal Techniques Masterclass – Beginner

25,000 تومان

بیشتر نوازندگان می‌گویند که مُدها و تکنیک، دو حوزه‌ای هستند که دوست دارند در آن پیشرفت کنند و به سطح بعدی در نوازندگی خود برسند. با گذراندن این دوره می‌توانید این کار را انجام بدهید! برایان مِیلارد (Brian Maillard) به شما آموزش می‌دهد که چطور از مُدها به صورت خلاقانه استفاده کنید و در طی این فرآیند، تسلط شما بر تکنیک‌ها بیشتر بشود!
در بخش مبتدی این دوره آموزشی، شما با دو عدد از رایج‌ترین مُدهای مینور، یعنی دوریان (Dorian) و ائولین (Aeolian) آشنا می‌شنوید. این دو نت‌هایی مشترک با گام پنتاتونیک مینور مشهور دارند، پس اگر همین الان با پنتاتونیک آشنا هستید، کار شما ساده‌تر خواهد بود! این بخش شامل الترنیت پیکینگ (Alternate Picking)، اسلاید کردن (Sliding)، نت‌های تزئینی (Ghost Notes)، لِگاتو (Legato)، بِند کردن (Bending) و کنترل دینامیک (Dynamic Control)، با استفاده از مُدهای دوریان (Dorian) و ائولین (Aeolian)، به صورتی خلاقانه می‌شود! این بخش به شما پایه و اساسی از مُدها ارائه می‌کند و شما را با تکنیک‌های جالبی آشنا می‌کند. ترکیب کردن دانش و تئوری و تکنیک‌ها به شما اجازه می‌دهد که گزینه‌های زیادی برای خلق سولوهای مُدال و مسائل دیگر داشته باشید! اگر اصلا با مساله‌ی مُدها در موسیقی آشنا نیستید، نگران نباشید. ما همه‌چیز را در این دوره آموزشی با دیاگرام‌ها و توضیحات تئوری و نظری به شما ارائه می‌کنیم! همچنین آهنگ‌هایی برای اجرا (Backing Track) وجود دارد و ویدیوهای تمرین همزمان برای اجرای شما وجود دارد!
در بخش متوسط، روی مُد میکسولیدین (Mixolydian) تمرکز می‌کنیم. علاوه بر یاد گرفتن مُد میکسولیدین روی گیتار (و دیاگرام‌های مرتبط)، تمرین‌های مختلف لگاتو و … را معرفی می‌کنیم. اینجا در سطح کمی سخت‌تر از سطح مبتدی، تمریناتی برای شما در نظر گرفته شده است. همچنین یاد می‌گیرید از پاساژهای مختلف کروماتیک استفاده کنید و ترکیب‌های پنتاتونیک مختلف را یاد می‌گیرید! در انتهای این بخش، برایان 10 لیک متوسط و خلاقانه به شما معرفی می‌کند و در نهایت یک سولوی کامل که همه‌چیز را پوشش می‌دهد.
در بخش نهایی که بخش پیشرفته است، با معرفی مُد لیدین (Lydian)، همه چیز را به سطح بالاتری می‌رسانیم. در این بخش، مهارت‌های مدال شما و تکنیک‌های مرتبط واقعا آزمایش می‌شوند! برایان چند لیک بسیار چالش‌برانگیز و سخت نوشته که به شما کمک کند آرپژهای پیشرفته، تکنیک سوییپ پیکینگ (Sweep Picking)، و هایبرید پیکینگ (Hybrid Picking) و موارد دیگر را تمرین کنید! 10 لیک نمونه اینجا طراحی شده‌اند تا خلاقیت و تکنیک شما را به سطح بالایی برسانند! در نهایت یک سولوی فوق‌العاده (در 4/7!) وجود دارد که چالش نهایی شما در این دوره آموزشی خواهد بود.
پس اگر کاملا در زمینه‌ی مُدها و موسیقی مُدال مبتدی هستید، با این دوره آموزشی، اطلاعات زیادی در مورد مُدها به دست می‌آورید. اگر هم در زمینه مُدال وارد هستید و دنبال راه‌های جدیدی هستید تا در سولونوازی و تکنیک‌های خود پیشرفت کنید، این دوره آموزشی مناسب شما هم می‌باشد. این دوره، دوره چالش‌برانگیزی است، اما شما در این دوره مسائل زیادی را یاد خواهید گرفت! این دوره آموزشی به شما کمک می‌کند در بحث تئوری و مهارت‌های تکنیکی خود به سبکی خلاقانه و لذت‌بخش پیشرفت کنید. شما را در این دوره آموزشی خواهیم دید!

 

سطح متوسط

سطح پیشرفته

کل سطوح

 

سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش سبک جز گیتار تصویری
سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش آکوردهای گیتار
سبک ها :
تمرکز آموزشی :

20 Fusion Licks

25,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Modal Techniques Masterclass – Beginner”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *