n 0 مجموعه - تومان

Sarah Longfield – Master Course

خانهمسترکلاس گیتارSarah Longfield – Master Course

Sarah Longfield – Master Course

45,000 تومان

اولین مجموعه‌ی آموزشی “سارا لانگفیلد” نوازنده و موزیسین شناخته‌ شده‌‎ی چند سال اخیر، که او را به “بانوی هشت سیم” ملقب کرده‌اند.

در این مسترکلاس کم‌نظیر مباحث بسیار بسیار مهمی مطرح شده‌ است که فراگیری هرکدام از مباحث می‌تواند تاثیر چشمگیری در پیشرفت و قدرت نوازندگی شما ایجاد کند. سارا لانگفیلد در این مسترکلاس، سه جنبه نوازندگی را هدف قرار داده است: تکنیک های ریتمیک، تکنیک‌های تپینگ و نحوه ساخت قطعه و آهنگسازی.

تکنیک‌های ریتمیک:
در این بخش، توانایی ریتمیک نوازی شما به چالش کشیده می‌شود. او با تالیف تمارین متعددی این بُعد از نوازندگی را هدف قرار داده است. مباحثی که در این بخش تمارین مانند فینگراستیل در ریتم لنگ، یا آکوردنوازی به شکل پلی ریتم و … بررسی می‌شوند.

تکنیک های تپینگ:
در این بخش، توانایی تپینگ نوازی شما به چالش کشیده می‌شود و اگر بتوانید از پس تمام تمارین در نظر گرفته شده برآیید، مطمئن باشید که نوازندگی شما به یک سطح بالاتر ارتقاء پیدا کرده است. تمارین متعددی در این بخش در نظر گرفته شده است، مانند لگاتو تپینگ، سوییپ تپینگ، پلی ریتمیک تپینگ و . . .

نحوه ساخت قطعه:
در این بخش، با ذهنیت سارا لانگفیلد در هنگام ساخت موزیک‌هایش آشنا می‌شوید و او به شما می‎گوید که چطور ایده‌های مختلف را به یک موزیک کامل تبدیل کنید و چطور از تکنیک‌هایی که مسلط هستید در بهتر شدن آن قطعه استفاده کنید.

 

 

سبک ها :
تمرکز آموزشی :
سبک ها :
تمرکز آموزشی :
تکنیک اسلپ گیتار الکتریک
سبک ها :
سطح :
تمرکز آموزشی :
آموزش اسلاید گیتار

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Sarah Longfield – Master Course”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *