n 0 مجموعه - تومان

Scales & Modes for Bass – At a Glance ( زیرنویس فارسی )

خانهجشنوارهScales & Modes for Bass – At a Glance ( زیرنویس فارسی )
سبک :
 • ، ، ،
 • تمرکز آموزشی :

 • Scales & Modes for Bass – At a Glance ( زیرنویس فارسی )

  45,000 تومان

  گام ها و مدها یکی از مهم ترین مسائلی هست که یک نوازنده بیس باید به آن آگاه باشد. بسیاری از نوازنده هایی که آگاهی زیادی نسبت به تئوری موسیقی ندارند همواره در ذهن خود با سوالاتی مانند  اینکه گام چیست؟ ا فرق گام و مد چیست ؟ از کجا می آید ؟ چه کاربردی دارد؟ چگونه و کجا باید از آن استفاده کرد؟ رو به رو هستند.
  سوالاتی که تا زمانی که نوازنده با آن رو به رو نشود بسیار عجیب و سخت به نظر میرسند و باعث ایجاد یک ترس عجیب در ذهن شخص میشود و این ترس عامل این میشود که شخص نوازنده به جای تمرین در این مبحث از آن فراری باشد.

  استیون هافمن و التون بردمن در این دوره به خوبی و سبکی ساده سازی شده تمام مدها را به شما آموزش میدهند و اینکه چگونه و از کجا شکل میگیرند. معادل نسبی آن چیست و در کجا از آن استفاده کنید. مهارت هایی که به خوبی میتواند در علم نوازندگی شما تحول ایجاد کند و به شما کمک کند با دانش بیشتر خط بیس خودتان را بنویسید و در همنوازی از آن استفاده کنید.

  گام ها و مد های  بیس در یک نگاه. این مجموعه مانند دیگر مجموعه های (( بیس در یک نگاه )) دارای نگاه اجمالی به آن مبحث می باشد.  استیو هافمن و التون بردمن هر کدام با شیوه تدریس خود به سادگی مسائلی که یادگیری آنها پیچیده به نظر می رسید را برای شما تشریح می کنند و به شما کمک می کنند به آسانی بتوانید در گام های ماژور ، مینور ، پنتاتونیک و 7 مد کلیسایی ، در بیس نوازندگی کنید.

  مباحث مهمی که در این مجموعه به آن پرداخته می شود عبارت است از :

  • گام ماژور و مینور به همراه شکل های مختلف آن

  • گام های ماژور ، مینور پنتاتونیک به همراه شکل های مختلف آن

  • هفت مد در بیس

  • نحوه Groove کردن در میکسولیدیدن

  یکی از نکات خوب مجموعه های (( بیس در یک نگاه )) این می باشد که تمام مباحثی که گفته می شود در PDF همراه آن نیز موجود می باشد و باعث آسانتر شدن و تمرکز بیشتر در مراحل یادگیری برای هنرآموز می شود.

  با یادگیری این مجموعه و مجموعه تئوری فرتبورد بیس در دانش تئوری خودتان انقلابی ایجاد کنید.

  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :
  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :
  سبک ها :
  سطح :
  تمرکز آموزشی :