n 0 مجموعه - تومان

Upright Bass Handbook

خانهکنترباسUpright Bass Handbook
سبک :
 • ،
 • تمرکز آموزشی :

 • Upright Bass Handbook

  35,000 تومان

  مجموعه آموزش کنترباس از جان گادسبی

   

  نام کنترباس برای همه آشنا است و از آن به عنوان پدربزرگ تمام سازهای بیس به شکل امروزی نام میبرند. چه برای استفاده از موسیقی کلاسیک چه موسیقی جز، کنترباس همواره یکی از مهمترین سازهای نوازندگی گروهی بوده و خواهد بود.
  جان گادسبی نوازنده ، آهنگ‌ساز‌،تهیه کننده و مدرس قوی کنترباس در سبک جز که در طول چند دهه گذشته با بزرگان این عرصه همچون Jimmy Raney, Helen Humes, Jamey Aebersold, Buddy Tate, Barney Kessel, Dave Liebman, Buddy DeFranco, Scott Hamilton, Michael Brecker, Mel Lewis, Toshiko Akyoshi, و  John Lewis همکاری داشته در اینجا با اولین مجموعه ویدیویی که این ساز را به شکل کاملا اصولی و به شیوه ای مدرن به شما آموزش میدهد.
  این مجموعه به نوعی اولین مجموعه ویدیویی آموزش کنترباس است که با اصول تمرین های روز دنیا پیش میرود و از شکل خشک و خسته کننده متودهای قدیمی این ساز خارج شده است و برای شما تمرین های متنوع ، ساده و لذت بخشی را طراحی کرده است که اگر حتی با این ساز هیچگونه آشنایی هم نداشته اید از گذشته بتوانید با کمک این مجموعه آموزشی به صورت خودآموز نوازندگی کنید.
  یک جمله معروف برای نوازندگان بیس وجود دارد که (( اگر شما واکینگ بیس را به خوبی انجام بدهید همه به دنبال شما خواهند بود )). جان گادسبی در این دوره به شما کمک خواهد کرد که بتوانید همزمان در کنترباس و واکینگ بیس به یک نوازنده کامل تبدیل بشوید.

  جان این دوره آموزشی را به 4 بخش مهم تقسیم کرده است :

  • بخش اول : شناخت و یادگیری کامل اجزای ساز ، نحوه در دست گرفتن ، نشستن و کنترل ساز
  • بخش دوم : اینجا حینی که شما مشغول یادگیری پیدا کردن نت ها بر روی دسته ساز هستید، همزمان میتوانید تکنیک های دست راست و چپ خودتان را توسعه دهید و آن ها در یک راستا به جلو ببرید.
  • بخش سوم : شما با تمام تکنیک ها نکات تئوری که آموختید شروع به ساختین اولین خط بیس خودتان بر روی کنترباس میکنید و به مرور آن را توسعه میدهید.
  • بخش چهارم : در قسمت انتهایی شما 10 تکنیک مهم و اصولی برای واکینگ بیس را میاموزید که هر کدام از آن بر روی یک بکینگ ترک ساده سازی شده است و در 3 حالت اجرا ، آرام و تند میتوانید ان را تمرین کنید.

  * به منظور تمرین درست و اصولی تمام درس ها دارای فایل صوتی مربوطه و نت به صورت پی دی اف هستند.

  اگر رویای نوازندگی کنترباس را دارید با جان گادسبی به این رویا رنگ حقیقت را ببخشید

  سبک ها :
  سطح :
  سبک ها :
  سطح :
  سبک ها :
  تمرکز آموزشی :

  دیدگاهها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Upright Bass Handbook”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *